|
ثبت نام

برای این کار لازم است تا از نمونه فایل های آپدیت یک سیستم آپدیت شده (سیستم مبدأ) و متصل به اینترنت استفاده کنید، به این منظور جهت به روز رسانی دستی سیستم های آفلاین خود (سیستم مقصد) لازم است تا مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

1- ابتدا سرویس ها و درایورهای حفاظتی پاندا را در سیستمی که قبلاً آپدیت شده غیر فعال کنید، جهت انجام اینکار
وارد صفحه Command Shell شوید... به این منظور وارد منو استارت شده و گزینه Run را انتخاب کنید، پس از باز شدن پنجره جدید کلمه cmd را در فیلد مربوطه وارد نمایید و کلید Enter را از روی صفحه کلید ویندوز بفشارید.

پس از باز شدن صفحه cmd دستورات زیر را اجرا کنید:
 
  sc stop psinprot
 
  sc stop nanoservicemain

2- در مرحله دوم، از طریق یک USB درایو خود، فایل های آپدیت سیستم مبدأ (لیست امضای پاندا) را برای خود کپی کنید:

فایل های آپدیت در آدرس program files\Panda Security\WAC\Cache ذخیره می شوند، بنابراین تمامی فایل های آپدیت داخل این پوشه
را که شامل پسوندهای (sig + act + dat)  می باشند را روی درایو USB خود کپی نمایید.

نکته مهم : در انتهای فایل های آپدیت، فایل هایی وجود دارد که در انتهای نام آن عدد 15 می باشد، آن فایل ها را کپی نکنید!
 
1.jpg
 
3- عملیات کپی فایل های آپدیت به پایان رسیده، حالا لازم است تا سرویس و درایورهای حفاظتی پاندا را در سیستم مبدأ مجدد فعال نمایید:
به این منظور وارد صفحه Command Shell شوید و دستورات زیر را اجرا کنید:
 
sc start psinprot

  sc start nanoservicemain
 
4- حالا فایل های کپی شده را در همان آدرس ذکر شده روی سیستم مقصد جایگزین کنید... لازم به ذکر است که برای اینجام اینکار باید قبل از کپی فایل ها، سرویس های حفاظتی پاندا را همانگونه که در مرحله اول ذکر شد غیر فعال و پس از جایگزین کردن فایل ها، سرویس های را همانند مرحله سوم در سیستم مقصد فعال نمایید.
 
 

 

 

 

{jm mask="style3" width="700" height="215" title="تماس با واحد فنی" url="http://pandasecurity.ir/about-is/contactus-menu/contact-tech-support.html"}http://pandasecurity.ir/images/qaa-exp.jpg{/jm}
LiveZilla Live Chat Software