|
ثبت نام


اگر به دنیای اینترنت خیلی زیاد سر می زنید و امنیت اطلاعات و ارتباط های آنلاین را لازم می دانید، این نرم افزار را انتحاب کنید ...

تنها با یک اشاره دست، این نرم افزار حرفه ای را بر روی موبایل یا تبلت اندرویدی تان نصب و فعال کنید تا هکرهای کارکشته هم نتوانند از سد دفاعی آن عبور کنند. علاوه با استفاده از این نرم افزار شما همواره از مکان دقیق موبایل تان مطلع هستید، امکان سرقت یا گم شدن آن را ازبین می برید و از نفوذ بدافزارهای سرسخت اندرویدی که رو به افزایش هستند، جلوگیری خواهید کرد.

امکانات دیگری هم البته در اختیار شماست؛ مثل مدیریت بهینه استفاده از سی پی یو، حافظه موقت و نیز باطری دستگاه توسط App های نصب شده، مدیریت نحوه و مقدار دسترسی برنامه های کاربردی به اطلاعات شخصی کاربران و ...

این نرم افزار به صورت شبانه روزی تحت پشتیبانی فنی و خدمات پس از فروش شرکت ایمن رایانه پندار قرار دارد.


 • خرابکاران اینترنتی، هکرها و مجرمان سایبری، حملات و نفوذهای خود را علیه تلفن های هوشمند و تبلت ها افزایش داده اند و هر روز آسان تر از دیروز به سرقت اطلاعات، مزاحمت و سوء استفاده از کاربران مشغول هستند. دلایل این مسئله بسیار ساده است ...

  1-      تعداد کاربران تلفن های هوشمند و تبلت های اندرویدی به بیش از یک میلیارد نفر رسیده است ... این یعنی یک زمینه عالی برای انجام خرابکاری و سوء استفاده مجرمان سایبری فراهم شده است.

  2-      "اندروید" اکنون پرکاربردترین سیستم عامل مورد استفاده در تجهیزات سیار رایانه ای است.

  3-      بسیاری از تجهیزات اندرویدی در محیط های سازمانی و اداری بکار گرفته می شوند.

  4-      ده ها هزار برنامه ریز و درشت اندرویدی که هر روز منتشر می شوند، می توانند آسیب پذیری این سیستم عامل را به شدت افزایش دهند.

  5-      تلفن های همراه و تبلت ها، حالا بهترین گزینه کاربران برای ذخیره اطلاعات محرمانه و ارزشمند، انجام فعالیت های مهم و برقراری ارتباط های شخصی به شکلی آسان، سریع و ارزان هستند.

  و اما شاید مهمترین قابلیت تجهیزات اندرویدی، قابلیت های ارتباطی آن ها و امکان نقل و انتقال نامحدود آن ها باشد؛ بنابراین کاربران این تجهیزات به طور ویژه به خطراتی مواجه هستند که کاربران رایانه های خانگی و شخصی ممکن است با آن ها مواجه نباشند.

  -          حملات و سوء استفاده های مبتنی بر SMS و MMS

  -          حملات یا سوء استفاده های مبتنی بر شبکه های GSM و GPS و ...

  -          حملات و نفوذ های مبتنی بر Wi-Fi و اینترنت بی سیم

  و البته تهدیدهای عمومی مانند :

  -          حملات و نفوذهای مبتنی بر نقص ها و آسیب پذیری های موجود در مرورگرهای وب و نرم افزارهای کاربردی

  -          حملات و نفوذهای مبتنی بر نقص ها و آسیب پذیری های موجود در سیستم عامل اندروید

  -          حملات و نفوذهای ناشی از فعالیت ویروس ها و بدافزارها   

 •    

  App Lock
  با اپ لاک این امکان را خواهید داشت تا بر روی نرم افزار ها و بازی ها و قسمت های شخصی همچون گالری ، دفترچه تلفن و... هم پسورد بگذارید و از دسترس عموم خارج کنید.

  ضد بدافزار قدرتمند
  موتور ضدویروس پاندا، تلفن همراه یا تبلت شما را به یک سیستم نفوذ ناپذیر تبدیل می کند تا ویروس ها و کدهای مخرب اندرویدی نتوانند بدون اجازه شما وارد شده و عملکرد دستگاه های اندرویدی را مختل کنند.

  اسکن کارت های حافظه و سایر تجهیزات متصل به سیستم
  با استفاده از موتور ضدویروس پاندا و در صورت اتصال حافظه های جانبی یا سیستم های دیگر به دستگاه های اندرویدی، می توانید از عدم وجود کدها و نرم افزارهای مخرب و یا جاسوس افزارهای اندرویدی اطمینان حاصل کنید.

  محافظت از حریم خصوصی کاربران اینترنت
  Panda Mobile Security به شما امکان می دهد تا در هنگام نصب و پس از نصب App های موبایل، به صورت لحظه به لحظه تنظیمات و سطح دسترسی های نرم افزارهای نصب شده در سیستم را رصد کنید تا دسترسی خاصی به اطلاعات بسیار خصوصی شما وجود نداشته باشد.

  Task Killer
  خروج کامل از برنامه های کاربردی موبایل و بستن آن ها، وقتی که نیازی به آن ها نداریم، مسئله مهمی ست که اغلب فراموش می کنیم. افزایش تعداد و تجمع این نرم افزارهای بسته نشده، می تواند موجب اشغال بی مورد حافظه اجرایی موبایل و اختلال جدی در عملکرد دستگاه گردد. با استفاده از قابلیت Task Killer پاندا این مشکل را برای همیشه حل کنید!

  مکان یابی فوری و لحظه ای دستگاه های اندرویدی
  اطلاع از مکان فعلی گوشی یا تبلت شما به صورت لحظه به لحظه ... با استفاده از این قابلیت مهم می توانید گوشی های گم شده یا سرقت شده را ردیابی کنید. توصیه می کنیم که قابلیت دسترسی به اینترنت و GPS را در بیشتر مواقع فعال نگاه دارید.

  قفل گوشی یا تبلت از دوردست
  حتی در صورت تعویض سیم کارت با استفاده از این امکان، گوشی یا تبلت تان را قفل کنید تا اطلاعات آن به هیچ عنوان برای فرد دیگری قابل استفاده و دسترس نباشد. ت

  حذف تمامی اطلاعات از روی گوشی یا تبلت از دوردست
  به سادگی و از هر نقطه جهان می توانید اطلاعات حساس و محرمانه ذخیره شده در سیستم های اندرویدی را حذف کنید. در این صورت حتی در صورت افشای رمز عبور و یا باز شدن قفل گوشی ، امکان دسترسی به اطلاعات وجود ندارد.

  و در نهایت ... یک قابلیت مهم ضد سرقت
  Panda Mobile Security می تواند در هنگام تلاش برای بازکردن قفل گوشی و اقدام برای سرقت آن، از سارق عکس بگیرد و به طور خودکار برای شما ایمیل کند.


 •  
   
LiveZilla Live Chat Software