|
ثبت نام

دست کم، 99 درصد از کل تهدیدهای امنیتی، از طریق اینترنت به درون شبکه های محلی و سازمانی نفوذ می کنند. بنابراین امنیت نقطه اصلی اتصال شبکه به اینترنت (Gateway) در مراکز سازمانی، ضروری و اجتناب ناپذیر به نظر می رسد.

سخت افزارهای امنیتی پاندا، با استقرار در Gateway اینترنت و تأمین امنیت مؤثر در همین نقطه حساس، از نفوذ انواع مختلف کدهای مخرب، حملات هدفدار علیه مراکز استراتژیک، محتویات اطلاعاتی یا اینترنتی غیرارزشمند، هرزنامه ها و ... به درون محیط عملیاتی سازمان جلوگیری می کنند. این سخت افزار ها با هر نوع نیاز امنیتی در هر نوع شبکه با هر اندازه و وسعتی سازگار هستند.

Panda VIRTUAL E-SERIES، به عنوان یک سخت افزار قدرتمند از نوع دستگاه های پالایش محتوا (SCM) می تواند در تأمین امنیت پیرامونی شبکه های محلی و سازمانی با هر اندازه و مقیاس مؤثر باشد. کاربرد اصلی این نوع دستگاه ها، پالایش محتویات اینترنتی و اطلاعاتی آلوده، ناخواسته و بی ارزشی ست که ضمن اشغال پهنای باند اینترنت شبکه، اطلاعات و تجهیزات حساس سازمانی را تهدید می کنند و در فرآیندهای عملیاتی شبکه اختلال ایجاد می کنند.

Panda VIRTUAL E-SERIES، درست در نقطه اصلی اتصال شبکه به اینترنت (Gateway)، قرار گرفته و از ورود محتویات مخرب و ناخواسته به درون محیط عملیاتی سازمان ها، شرکت ها و مراکز اداری جلوگیری می نماید. سادگی نصب و کاربرد و نیز قدرت مثال زدنی، Panda VIRTUAL E-SERIES را به یکی از بهترین و مؤثرترین راهکارهای حفاظتی برای شبکه های محلی، گسترده و سازمانی تبدیل کرده است. مزیت اصلی این دستگاه امنیتی، قابلیت سازگاری آن با هر نوع شبکه محلی و سازمانی در هر اندازه و وسعتی ست. شرکت های کوچک تا متوسط نیز می توانند علیرغم پهنای باند اندک و ترافیک محدود اطلاعاتی، از مدل های کوچک تر این نرم افزار استفاده کنند:

 

 

   [+ اطلاعات بیشتر... ]

LiveZilla Live Chat Software